Novinky a aktuality

 • 18
  01

  Úkol Recyklohraní - IDEÁLNÍ ELEKTROSPOTŘEBIČ

  Recyklohraní a společnost Asekol vyhlašují v pořadí již 14. soutěžní úkol s názvem IDEÁLNÍ ELKTROSPOTŘEBIČ. Namalujte nebo vyrobte spotřebič podle vašeho gusta, který je va vašich představách ideální! Nebojte se pořádně zapojit fantazii.Vaše práce pak vyfotografujte a pošlete dle pokynů uvedených v podrobném zadání úkolu, které naleznete zde nebo ve složce aktuální úkoly. Každá škola, která se zúčastní, získá 80 bodů. Zároveň jsou vyhlášeny 4 soutěžní kategorie - MŠ,1. stupeň ZŠ,2. stupeň ZŠ a SŠ. Z každé kategorie budou vybrány 3 nejlepší školy. 1.místo získá 1000 bonusových bodů,2.místo 500 a 3. místo 300 bonusových bodů. Na vaše ideální elektrospotřebiče se budeme těšit do 28.2.24:00 hodin!

 • 18
  01

  Vyhodnocení vánočního úkolu - Přání pro Recyklohraní

  Děkujeme všem školám, které se zúčastnily vánočního úkolu a poslaly Recyklohraní PF přáníčko na rok 2010.Dostali jsme je celkem od 541 škol a moc se nám líbila. Seznam všech škol, které zaslaly přání naleznete zde Pokud jste poslali přáníčko a vaše škola není na seznamu,kontaktujte prosím Recyklohraní na čísle 844 100 101. Zároveň gratulujeme školám ohodnoceným bonusem a zajímá-li vás,které to jsou, podívejte se! Bonusových 1000 bodů získaly za vánoční úkol tyto 3 školy: ZŠ Čáslav ZŠ Kateřinice a ZŠ Višňové .

 • 13
  01

  Bodování 13. úkolu - vánoční přání pro Recyklohraní

  Recyklohraní a společnost Ekolamp děkuje všem školám za krásná přání, která jste nám zaslali v rámci plnění 13. úkolu - Vánoční přání pro Recyklohraní.Pilně pracujeme na jejich vyhodnocení a připisujeme body. Celkové vyhodnocení včetně bonusových bodů bude zveřejněno 18.1.2010. Školy, které zaslaly nazdobený a ROZSVÍCENÝ stromeček získaly 100 bodů a nejlepší práce jsou zařazeny do kategorie škol navržených na bonus. POZOR !!! Školy,které zaslaly stromeček, ale nebyl bohužel s rozsvícenými světýlky, získaly pouze 90 bodů a školy, které poslaly sice krásné přání,ale nebyl na něm vůbec stromeček, získaly od Recyklohraní 80 bodů. Neradi přistupujeme ani k takto malým sankcím, ale zadání úkolu je potřeba dodržovat a vzhledem k tomu, že zadavetelem je společnost Ekolamp,jistě chápete, že hrála rozsvícená světýlka velkou roli.

 • 01
  12

  Vyhodnocení zeměpisně - detektivního úkolu MAPA

  Do 2.letošního úkolu - MAPY sběrných míst - se zapojilo celkem 705 škol! Seznam všech zůčastněných škol,které splnily úkol a získaly tak od Recyklohraní 200 bodů naleznete zde. V případě, že vaší škole nebyly připsány body, podívejte se prosím pozorně, zda nejste v seznamu označeni jako škola,jejíž příloha nešla otevřít, nebo jsme od ní obdrželi mail bez přílohy!Pokud se vás tento problém týká, kontaktujte nás telefonicky na naší modré lince Recyklohraní 844 100 101. Mapky, které jsme od vás obdrželi, nás velmi mile potešily a překvapily,výborná práce! Všem detektivům děkujeme! Vybrat nejlepší bylo velice obtížné a nakonec jsme 500 bonusovými body museli odměnit místo plánovaných 20 celkem 47 škol! Pět škol pak získalo po nesnadné dohodě zástupců společnosti Eko-Kom 1000 bodů.Zajímá Vás které to byly? Podívejte se!

 • 01
  12

  POZOR - Poslední předvánoční objednávky odvozu baterií i elektrozařízení

  V souvislosti s blížícími se vánočními svátky upozorňujeme všechny školy, že poslední termín pro zaslání objendávky odvozu baterií i elektrozařízení je pátek 11.12.2009.Objednávky přijaté po tomto termínu budou zpracovány až v lednu 2010. Děkujeme za pochopení a spolupráci!

 • 01
  12

  Vánoční přání pro Recyklohraní

  Byl vyhlášen již 3. letošní úkol, v tomto odobí jak jinak než vánoční. Vyrobte vánoční přání pro Recyklohraní a získejte 100 bodů nebo dokonce bonus až 1000 bodů! Podrobné informace k zadání a způsobu odeslání úkolu naleznete zde. nebo ve složce aktuální úkoly. Těšíme se na vánoční přání od vás!

 • 27
  10

  EKO ABECEDA

  Zaujala Vás EKO ABECEDA? Rozhodli jste se s ní pracovat ve výuce? Za odučené scénáře Vám nabízíme body. Záznamové listy odesílejte nejlépe přes naše webové stránky (záložka "aktuální úkoly"), nebo elektronicky na email info@recyklohrani.cz pod heslem EKO ABECEDA.Nezapomeňte se identifikovat pomocí IČO vaší školy!!! ASEKOL za každý poprvé odučený scénář 1 – 3 pro I. i II. stupeň přidělí 50 bodů. Za realizaci scénáře č. 4 pak získáte od ASEKOLU 200 bodů. Pro zdokumentování realizace scénářů používejte záznamové listy, které jsou součástí Ekoabecedy.

 • 12
  10

  Mapa - skupinový, detektivně zeměpisný úkol

  Zapojte se do druhého letošního úkolu! Zmapujte ve vaší obci,městě nebo městské části místa určená k odkládání odpadů a vytvořte pro nás mapku. Každá škola, která odevzdá v řádném termínu splněný úkol získá 200 bodů. Úplné znění úkolu naleznete ve složce "Aktuální úkoly", nebo si jej můžete stáhnout zde. Splněný úkol odesílejte přes naše www stránky, případně e-mailem na adresu info@recyklohrani.cz. Nejzazší termín pro odevzdání zpracovaného úkolu je 18.11.2009 do 24:00 hod. Úkol pak vyhodnotíme a body budou připsány nejpozději do 31.11.2009. Těšíme se na vaše mapky a přejeme mnoho úspěchů při skupinové,detektivně zeměpisné práci!

 • 09
  10

  POZOR - Doplňující informace k dovozu baterií

  Prosím věnujte pozornost doplňujícím pokynům k odvozu baterií zde. V případě nedodržení těchto pokynů nezaručujeme připsání bodů za odvezdané baterie. Děkujeme!

 • 05
  10

  Vyhodnocení Testu na zahřátí od Recyklohraní

  Do plnění prvního úkolu v letošním školním roce se zapojilo celkem 601 škol. Všech deset otázek zodpovědělo správně 228 škol. Celkem bylo za Test na zahřátí od Recyklohraní přiděleno 41 300 bodů. Test na zahřátí od Recyklohraní se správnými odpověďmi naleznete zde. Gratulujeme!

Spoluorganizátoři

   Partneři programu

COOKIES
Recyklohraní potřebuje Váš souhlas k využití jednotlivých dat, aby Vám mimojiné mohl ukazovat informace týkající se Vašich zájmů. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko Přijmout vše.
Přijmout vše
Souhlas můžete odmítnout zde.