Novinky a aktuality

 • 18
  03

  Další lokality Muzea spotřebičů

  Muzeum spotřebičů, které v současné době můžete naštívit v odletové hale terminálu 2 na Ruzyňském letišti v Praze, bude možné v roce 2010 naštívit také na těchto lokalitách Těšíme se na vaši návštěvu a přejeme příjemný zážitek!

 • 09
  03

  Vyhodnocení úkolu Ideální spotřebič

  V této tabulce naleznete seznam (IČO), všech 584 škol,které nám zaslaly svůj "Ideální spotřebič". Jde o všechny práce odeslané mailem, nebo přes naše webové stránky a školám jsme připsali 80 bodů za splnění úkolu. Pokud jste úkol jedním z výše uvedných způsobů poslali a IČO vaší školy není uvedené v tabulce, znamená to, že vaše práce se k nám bohužel nedostala. V tom případě nás prosím neváhejte kontaktovat na naší lince Recyklohraní 844 100 101 a věřím, že se nám podaří nedorozumění vyřešit. Školy oceněné bonusy a vítězné práce budou zveřejněny do 17.3.2010. Všem zúčastněným školám děkujeme a těšíme se na další spolupráci!

 • 08
  03

  Cesta odpadů - 2. část detektivně zeměpisného úkolu

  Recyklohraní má pro vás nový soutěžní úkol! Navazuje na skupinový, detektivně zeměpisný úkol MAPA, který jste plnili v minulém pololetí letošního školního roku 2009/10. Společnost Eko-Kom vyhlašuje pro všechny detektivy další úkol s názvem CESTA ODPADU.Zvládnete vypátrat co se děje s odpady po jejich odložení do kontejnerů? Kudy a kam vede jejich "recyklační" cesta? Přesné zadání úkolu, způsob zpracování a jeho odeslání si můžete stáhnout zdenebo ve složce Aktuální úkoly. Úkolu se mohou samozřejmě zúčastnit i školy, které neplnily úkol MAPA! Všem detektivům peřejeme hodně štěstí!

 • 18
  02

  Dočasný výpadek v objednávce odvozu elektra

  Vážení účastníci Recyklohraní, omluvte prosím dočasný výpadek v objednávkovém systému odvozu elektrozařízení společnosti Asekol. Pracujeme na jeho opravě.Děkujeme za pochopení

 • 12
  02

  Muzeum spotřebičů

  Zveme vás do Muzea spotřebičů, které můžete od 26.1. do 5.4. 2010 navštívit na letišti Praha Ryzyně v odletové hale terminálu 2.Tuto jedinečnou výstavu, díky které se můžete vrátit v historii vývoje elektroniky o více než 100 let zpátky, pro vás připravila společnost Asekol.Přijďte se podívat, pobavit, poučit a získat další body do Recyklohraní! Vstup na výstavu je zcela zdarma a přístupná je 24 hodin denně po celých 7 dní v týdnu. Za návštěvu výstavy můžete získat body do Recyklohraní, když správně zodpovíte soutěžní kvíz k Muzeu spotřebičů. Škola, která zodpoví správně všech 11 otázek získá od společnosti Asekol 250 bodů. Škola, která bude mít v kvízu 1 - 2 chyby získá 200 bodů. Více než 2 chyby budou bohužel bez bodového ohodnocení. Odpovědi na všechny otázky naleznete na výstavě! Vyplněný kvíz - vždy jen jeden za školu - nám můžete zasílat do 6.4.2010 mailem na adresu info@recyklohrani.cz. V případě zájmu si můžete na prohlídku muzea domluvit zdarma našeho průvodce, tuto možnost doporučujeme především základním školám. Pokud budete mít zájem o prohlídku s průvodcem kontaktujte nás prosím alespoň 2 dny dopředu na naší lince 844 100 101. A když už se případně vydáte na letiště, víte, že letiště Ryzyně nabízí školám možnosti velice zajímavých exkurzí? Zajímají vás podrobnosti? Podívejte se zde!

 • 18
  01

  Úkol Recyklohraní - IDEÁLNÍ ELEKTROSPOTŘEBIČ

  Recyklohraní a společnost Asekol vyhlašují v pořadí již 14. soutěžní úkol s názvem IDEÁLNÍ ELKTROSPOTŘEBIČ. Namalujte nebo vyrobte spotřebič podle vašeho gusta, který je va vašich představách ideální! Nebojte se pořádně zapojit fantazii.Vaše práce pak vyfotografujte a pošlete dle pokynů uvedených v podrobném zadání úkolu, které naleznete zde nebo ve složce aktuální úkoly. Každá škola, která se zúčastní, získá 80 bodů. Zároveň jsou vyhlášeny 4 soutěžní kategorie - MŠ,1. stupeň ZŠ,2. stupeň ZŠ a SŠ. Z každé kategorie budou vybrány 3 nejlepší školy. 1.místo získá 1000 bonusových bodů,2.místo 500 a 3. místo 300 bonusových bodů. Na vaše ideální elektrospotřebiče se budeme těšit do 28.2.24:00 hodin!

 • 18
  01

  Vyhodnocení vánočního úkolu - Přání pro Recyklohraní

  Děkujeme všem školám, které se zúčastnily vánočního úkolu a poslaly Recyklohraní PF přáníčko na rok 2010.Dostali jsme je celkem od 541 škol a moc se nám líbila. Seznam všech škol, které zaslaly přání naleznete zde Pokud jste poslali přáníčko a vaše škola není na seznamu,kontaktujte prosím Recyklohraní na čísle 844 100 101. Zároveň gratulujeme školám ohodnoceným bonusem a zajímá-li vás,které to jsou, podívejte se! Bonusových 1000 bodů získaly za vánoční úkol tyto 3 školy: ZŠ Čáslav ZŠ Kateřinice a ZŠ Višňové .

 • 13
  01

  Bodování 13. úkolu - vánoční přání pro Recyklohraní

  Recyklohraní a společnost Ekolamp děkuje všem školám za krásná přání, která jste nám zaslali v rámci plnění 13. úkolu - Vánoční přání pro Recyklohraní.Pilně pracujeme na jejich vyhodnocení a připisujeme body. Celkové vyhodnocení včetně bonusových bodů bude zveřejněno 18.1.2010. Školy, které zaslaly nazdobený a ROZSVÍCENÝ stromeček získaly 100 bodů a nejlepší práce jsou zařazeny do kategorie škol navržených na bonus. POZOR !!! Školy,které zaslaly stromeček, ale nebyl bohužel s rozsvícenými světýlky, získaly pouze 90 bodů a školy, které poslaly sice krásné přání,ale nebyl na něm vůbec stromeček, získaly od Recyklohraní 80 bodů. Neradi přistupujeme ani k takto malým sankcím, ale zadání úkolu je potřeba dodržovat a vzhledem k tomu, že zadavetelem je společnost Ekolamp,jistě chápete, že hrála rozsvícená světýlka velkou roli.

 • 01
  12

  Vyhodnocení zeměpisně - detektivního úkolu MAPA

  Do 2.letošního úkolu - MAPY sběrných míst - se zapojilo celkem 705 škol! Seznam všech zůčastněných škol,které splnily úkol a získaly tak od Recyklohraní 200 bodů naleznete zde. V případě, že vaší škole nebyly připsány body, podívejte se prosím pozorně, zda nejste v seznamu označeni jako škola,jejíž příloha nešla otevřít, nebo jsme od ní obdrželi mail bez přílohy!Pokud se vás tento problém týká, kontaktujte nás telefonicky na naší modré lince Recyklohraní 844 100 101. Mapky, které jsme od vás obdrželi, nás velmi mile potešily a překvapily,výborná práce! Všem detektivům děkujeme! Vybrat nejlepší bylo velice obtížné a nakonec jsme 500 bonusovými body museli odměnit místo plánovaných 20 celkem 47 škol! Pět škol pak získalo po nesnadné dohodě zástupců společnosti Eko-Kom 1000 bodů.Zajímá Vás které to byly? Podívejte se!

 • 01
  12

  POZOR - Poslední předvánoční objednávky odvozu baterií i elektrozařízení

  V souvislosti s blížícími se vánočními svátky upozorňujeme všechny školy, že poslední termín pro zaslání objendávky odvozu baterií i elektrozařízení je pátek 11.12.2009.Objednávky přijaté po tomto termínu budou zpracovány až v lednu 2010. Děkujeme za pochopení a spolupráci!

Spoluorganizátoři

   Partneři programu

COOKIES
Recyklohraní potřebuje Váš souhlas k využití jednotlivých dat, aby Vám mimojiné mohl ukazovat informace týkající se Vašich zájmů. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko Přijmout vše.
Přijmout vše
Souhlas můžete odmítnout zde.