Novinky a aktuality

 • 30
  09

  Objednání svozu elektrozařízení Asekol

  Se změnou objednávkového formuláře na svoz elektrozařízení jsme na infolince zaznamenali zvýšené množství dotazů. Zde uvádíme odpovědi na nejčastější z nich.

 • 05
  09

  Recyklace hrou - kapacita v roce 2016 je již plně obsazena!

  Děkujeme vám za váš zájem o výjezdní program Recyklace hrou v Jihomoravském, Pardubickém i Královéhradeckém kraji. Zájem škol je velký a bohužel kapacita pro letošní rok je v těchto krají již vyčerpána. 

 • 22
  08

  Startujeme do 9. ročníku

  Školní vzdělávací program Recyklohraní aneb Ukliďme si svět vstupuje spolu s vámi již do 9. ročníku. A především díky vám, se nám daří aktivně šířit osvětu v oblasti recyklace.   

 • 22
  08

  Upozornění: Omezení svozů velkých elektrospotřebičů

  POZOR – dochází ke změně ve sběru velkých elektrospotřebičů a k posílení role sběrných dvorů. 

 • 22
  08

  Startuje Podzimní sběrová kampaň se soutěží

  Se začátkem školního roku opět startujeme Podzimní sběrovou kampaň spojenou se soutěží. Nezapomeňte, že 9. září slavíme Evropský den recyklace baterií. Oslavte jej sběrem, zapojte se do soutěže a získejte mimo jiné bonusové body na váš účet.

 • 11
  08

  Elektrowin zve na Ice Tour aneb Recyklujte po tučňákovsku

  Ve spolupráci se Zlínským krajem připravila společnost Elektrowin roadshow po koupalištích. Doneste vysloužilý elektrospotřebič a dostanete zmrzlinu a vstup ZDARMA.

 • 11
  08

  Plakáty ke stažení

  Blíží se nový školní rok a proto jsme připravili nové plakáty, které můžete využívat při svých aktivitách. Nové plakáty si můžete stáhnout v sekci Ke stažení případně kliknutím na miniatury.  

 • 01
  07

  Elektrolhota s Elektrowinem

  Přijměte pozvání společnosti Elektrowin na večerní prohlídky jihočeských historických památek. Jsou pro vás připravené kostýmované představení pro celou rodinu. Můžete si zahrát hry a soutěžit a vyhrát dárečky. Program začíná vždy v 18:00 hodin a trvá do 22:00 hodin.

 • 30
  06

  Prázdniny!

  Milí přátelé Recyklohraní, děkujeme vám za další školní rok, kdy jste se spolu s žáky a studenty věnovali tématu třídění a recyklace. Společně jsme hledali odpovědi na důležité otázky, hráli si, tvořili, objevovali. Za osvětové i sběrové aktivity jste získali na své účty přibližně 2,5 milionu bodů a více než dva miliony jste proměnili na odměny pro nejaktivnější studenty, sportovní či výtvarné pomůcky z našeho katalogu. ....

 • 08
  06

  Byli jsme na Ratolest Festu 2016

  28. května proběhl v Praze na náplavce Ratolest Fest, kde již tradičně mělo Recyklohraní svůj stánek. Jsme rádi, že jste nás navštívili v hojném počtu. Již nyní se těšíme na následující ročník.  

Spoluorganizátoři

   Partneři programu

COOKIES
Recyklohraní potřebuje Váš souhlas k využití jednotlivých dat, aby Vám mimojiné mohl ukazovat informace týkající se Vašich zájmů. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko Přijmout vše.
Přijmout vše
Souhlas můžete odmítnout zde.