Kalendář

V Recyklohraní pro vás téměř nepřetržitě vymýšlíme a připravujeme kampaně, metodiky, úkoly, semináře a webináře.

  • Až do konce října můžete plnit nový úkol Po stopách Plýtváka šatního. Zaměřujeme se v něm na udržitelnou módu. Zadání je zde.

  • Zveme mateřské, základní a střední školy zapojené do programu Recyklohraní aneb Ukliďme si svět k účasti v druhém ročníku projektu Celoroční cíl školy s ekologickou tematikou. Bližší informace a přihlášky jsou zde

  • Plánujeme také další tematické webináře. Včas vás budeme informovat o termínech a lektorech.

  • Srdečně vás zveme na dvoudenní výjezdní setkání pedagogů, které se uskuteční od čtvrtka 5. října do pátku 6. října 2023 v penzionu U Svatého Jana u Hradce Králové. Těm z Vás, kteří jste se již přihlásili, jsme přihlášku potvrdili, a těšíme se na vás. Ještě však máme volná místa a další zájemci se stále mohou přihlašovat prostřednictvím tohoto odkazu. Bližší informace jsou zde. Účast na akci je pro pedagogy ze škol zapojených do programu Recyklohraní zdarma.

Rámcový přehled plánovaných aktivit pro I. i II. pololetí, včetně sběrových kampaní je níže. V pdf souboru je k dispozici zde

 

 

Spoluorganizátoři

   Partneři programu

COOKIES
Recyklohraní potřebuje Váš souhlas k využití jednotlivých dat, aby Vám mimojiné mohl ukazovat informace týkající se Vašich zájmů. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko Přijmout vše.
Přijmout vše
Souhlas můžete odmítnout zde.