Celoroční hra - Základní informace

Po celý školní rok mohou žáci, studenti i pedagogové ze škol zapojených do vzdělávacího programu Recyklohraní aneb Ukliďme si svět plnit nejrůznější úkoly s environmentální tematikou a sbírat použité baterie, elektro, mobily a tonery, které jsou předávány na recyklaci. Za svou aktivitu získávají body do Celoroční hry s Recyklohraním. V polovině května realizační tým projektu vyhodnotí, jak se školám dařilo, a dle dosaženého počtu bodů, stanoví pořadí v Celoroční hře pro aktuální školní rok.

Vedle toho, že se školy zapojují do kampaní a aktivit vyhlašovaných Recyklohraním, mohou si stanovit Celoroční cíl školy. Protože se jedná o činnost, která vyžaduje systematickou a průběžnou práci, získávají školy za plnění Celoročního cíle extra porci bodů. Více informací o Celoročním cíli najdete zde.

Pro školní rok 2023/2024 jsou z hlediska Celoroční hry klíčové tyto termíny na informace:

  • Na školní konta jsou školám body připisovány za období od 16. 5. 2023 do 15. 5. 2024.

  • Vyhlášení výsledků Celoroční hry proběhne nejpozději 10 dnů po jejím skončení.

  • Za splněné osvětové aktivity a sběry obdrží školy body podle aktuálního sazebníku – zde.

  • Diplom v elektronické podobě získají všechny Školy na 1. až 400. místě.

  • Výhry v podobě poukázek (do řetězce Kaufland) obdrží prvních 400 škol v pořadí Celoroční hry 2023/2024. Výše odměn je následující:

1. místo – poukázky do řetězce Kaufland v hodnotě: 15 000 Kč

2. až 10 místo – poukázky do řetězce Kaufland v hodnotě: 6 000 Kč

11. až 50. místo – poukázky do řetězce Kaufland v hodnotě: 3 000 Kč

51. až 100. místo – poukázky do řetězce Kaufland v hodnotě: 1 500 Kč

101. až 250. místo – poukázky do řetězce Kaufland v hodnotě: 1 000 Kč

251. až 400. místo – poukázky do řetězce Kaufland v hodnotě: 600 Kč

  • Diplom za úspěch v regionech v elektronické podobě získají všechny školy na 1. až 10. místě v každém kraji. Zároveň budou mít možnost využít příspěvek 5 000 Kč na tematickou exkurzi.

Souhrnné informace o Celoročním hře 2023/2024 jsou k dispozici v dokumentu – Podrobná pravidla celoroční hry.

....................................................................................................................................................................

Celoroční hra 2022/2023

Prosíme školy, které uspěly v Celoroční hře 2022/2023 (seznam zde – jde o školy na 1.-400. místě), a dosud nemají diplomy ani poukázky, aby se na www.recyklohrani.cz přihlásily do profilu školy – na PRAVÉ straně stránky uvidíte složku "ZPRÁVY" a zde je tento email také. V něm najdete diplom i poukázky. Prosíme aktivujte je a využívejte je, jejich platnost je omezená. 

Naše upozornění se týká i škol, které uspěly v regionálních pořadí. Ty vedle diplomu získávají možnost využít finanční příspěvek ve výši 5 000 Kč na tematickou exkurzi. Pokud školám, kterých se tato odměna týká, nebyl doručen email s instrukcemi o čerpání odměny, pak je najdete také ve zprávách na webu (popsáno výše).

 

Spoluorganizátoři

   Partneři programu

COOKIES
Recyklohraní potřebuje Váš souhlas k využití jednotlivých dat, aby Vám mimojiné mohl ukazovat informace týkající se Vašich zájmů. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko Přijmout vše.
Přijmout vše
Souhlas můžete odmítnout zde.