Výjezdní programy

Také pro školní rok 2021/2022 jsme pro vás připravili oblíbené výjezdní programy. Mysleli jsme na všechny věkové kategorie, takže si z nich vyberou mateřské, oba stupně základních škol i střední školy. Naši lektoři přijedou do vaší školy, zábavnou formou učí žáky a studenty základům správného třídění, recyklace a předcházení vzniku odpadů. V nabídce je též seminář pro pedagogický sbor školy k problematice předcházení vzniku odpadu a jeho zařazení do výuky. Konkrétně vám nabízíme tyto programy:

Recyklace hrou - program je určený pro ZŠ,
Recyklace očima mladých vědců - program je určený pro II. stupeň ZŠ a I. ročníky víceletých SŠ,
Recyklohrátky se zvířátky - program je určený MŠ,
EKOABECEDA – Umíme žít bez odpadů?odpolední workshop pro pedagogický sbor školy.

Bližší informace o termínech a místech konání programů najdete níže v aktualitě Výjezdní programy ve školním roce 2021/2022. Nabídku budeme pravděpodobně v průběhu školního roku postupně ještě doplňovat. Vaše případné dotazy vám rádi zodpovíme na info@recyklohrani.cz nebo na tel. čísle 739 280 887 (Po-Pá 7.30-10.30 a 13.00-14.00).

 

 • 08
  08

  Výjezdní programy ve školním roce 2021/2022

  I ve školním roce 2021/2022 si u Recyklohraní budete moci objednat výjezdní lektorské programy. Přinášíme aktuální nabídku dosud potvrzených termínů. Pravděpodobně ji budeme v průběhu školního roku postupně ještě doplňovat.

 • 23
  07

  Výjezdní programy ve školním roce 2020/2021

  Přinášíme vám aktuální nabídku dosud potvrzených termínů výjezdních lektorských programů, které jsme pro vás připrvaili pro školní rok 2020/2021. Nabídku budeme pravděpodobně v průběhu školního roku postupně ještě doplňovat.

 • 19
  06

  Výjezdní programy ve školním roce 2019/2020

  Lektorské programy jsou určeny pro všechny věkové kategorie. Naši lektoři přijedou do vaší školy, zábavnou formou učí žáky a studenty základům správného třídění a recyklace odpadů.

 • 29
  08

  Výjezdní programy ve školním roce 2018/2019

  Lektorské programy jsou určeny pro všechny věkové kategorie. Naši lektoři přijedou do vaší školy, zábavnou formou učí žáky a studenty základům správného třídění a recyklace odpadů. Nově nabízíme i odpolední seminář pro pedagogický sbor školy k problematice předcházení vzniku odpadu a jeho zařazení do výuky.  

 • 03
  01

  Ohlédnutí za výjezdními programy v roce 2017

    Začátek nového roku obvykle nese různá bilancování a rekapitulace. Přinášíme jednu z nich. Naše programy Recyklace hrou a Recyklace očima mladého vědce prostřednictvím hry a zábavy hledají odpovědi na praktické otázky, jak díky recyklaci předejít dalšímu znečišťování životního prostředí.    

 • 05
  09

  Výjezdní programy ve školním roce 2017/2018

  Lektorské programy jsou určeny pro všechny věkové kategorie. Naši lektoři přijedou do vaší školy, zábavnou formou učí žáky a studenty základům správného třídění a recyklace odpadů.

 • 26
  06

  Recyklace hrou v Jihočeském a Zlínském kraji

    Díky dotaci Státního fondu životního prostřední České republiky mohli naši lektoři navšítit 25 škol v Jihočeském a Zlínském kraji. 

 • 26
  04

  Recyklace očima mladého vědce – odměna pro nejaktivnější školy

  Díky dotaci SFŽP odměníme nabídkou dotovaného programu nejaktivnější ZŠ v každém ze 14 krajů ČR. Částečně již nyní v květnu a v červnu v Praze a Středočeském kraji, další kraje pak na počátku nového školního roku. 

 • 25
  04

  Orientační plán na 4. čtvrtletí školního roku 2016/2017

  Výjezdy Recyklace hrou do Zlínského a Jihočeského kraje se na konci školního roku uskuteční díky finanční podpoře Ministerstva životního prostředí. 

 • 18
  04

  Kraj Vysočina navštívila Recyklace hrou

  V průběhu měsíce dubna navštívili naši lektoři s výjezdním programem Recyklace hrou Kraj Vysočina. Velice si vážíme, že tento program získal finanční podporu Fondu Kraje Vysočina. 

COOKIES
Recyklohraní potřebuje Váš souhlas k využití jednotlivých dat, aby Vám mimojiné mohl ukazovat informace týkající se Vašich zájmů. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko Přijmout vše.
Přijmout vše
Souhlas můžete odmítnout zde.