Exkurze pro školní kolektivy

Ve spolupráci s našimi partnery a spolupracujícími organizacemi se vám snažíme sdílet tipy na exkurze. Pokud kliknete na odkazy níže, zobrazí se vám tabulky s nabdídkou. Doporučujeme vám však v případě zájmu o exkurzi nejprve si na kontaktech v tabulce ověřit, že je nabídka stále platná. Jsou to informace z třetích stran a nejsme schopni je průběžně ověřovat. Děkujeme za pochopení.

Školy podporujeme v tom, aby pro žáky organizovaly exkurze s environmentální tematikou.
Proto také školám, které se umístily na předních místech v regionálním pořadí naší celoroční hry 2021/2022 nabízíme příspěvek 5 000 Kč právě na organizaci tematické exkurze.

AKTUÁLNÍ NABÍDKA:

Společnost ASEKOL se rozhodla podpořit 20 škol v realizaci exkurze do zpracovatelského závodu ENVIROPOL v Jihlavě - Hruškových dvorech a to též částkou 5 000 Kč jako příspěvek na dopravu na exkurzi. KAPACITA JIŽ BYLA NAPLNĚNA (3.2.2023 v 8:25), děkujeme za Váš zájem. Prvních 20 přihlášených škol budeme kontaktovat s podrobnými instrukcemi k exkurzi, další zájemce budeme evidovat jako náhradníky, děkujeme za zájem a pochopení. 

 

K evidenci zájmu a vykázání realizované exkurze slouží formuláře níže

 

Spoluorganizátoři

   Partneři programu

COOKIES
Recyklohraní potřebuje Váš souhlas k využití jednotlivých dat, aby Vám mimojiné mohl ukazovat informace týkající se Vašich zájmů. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko Přijmout vše.
Přijmout vše
Souhlas můžete odmítnout zde.