Novinky a aktuality

 • 30
  11

  Startuje projekt Věnuj mobil a pojeď do ZOO

  S nástupem prosince vyhlašuje Recyklohraní aneb Ukliďme si svět spolu se společností ASEKOL další, již devátý, ročník úspěšné sběrové akce Věnuj mobil a pojeď do ZOO. Probíhá od 1. prosince 2018 do 31. ledna 2019 a jako loni, obdrží zapojené školy za každý odevzdaný mobilní telefon 3 body na svůj školní účet. 

 • 07
  11

  Pohlídejte si důležité podzimní termíny v Recyklohraní!

  Upozorňujeme Vás na tři důležité podzimní termíny Recyklohraní: 15.11. – ukončení objednávek svozu do podzimní sběrové kampaně; 30.11. – termín pro zaslání prvního úkolu; 30.11. – termín pro objednání z katalogu odměn, pokud chcete mít jistotu, že vám budou odměny doručeny do školy před vánočními prázdninami.

 • 20
  09

  Hledáme ty NEJ učitele! Přihlaste se, plňte s žáky a studenty zajímavé úkoly a získejte certifikát EKOUČITEL ROKU 2018/2019

  Se začátkem školního roku odstartoval projekt EKOUČITEL ROKU 2018/2019. Na jeho konci, v červnu 2019, získají přihlášení pedagogové, kteří vedou své žáky a studenty k ochraně a zodpovědnému přístupu k životnímu prostředí a splní kritéria projektu, certifikát EKOUČITEL ROKU 2018/2019.

 • 05
  09

  Zapojte se do podzimní sběrové soutěže a získejte body navíc. Ve hře je i extra prémie pro nejaktivnější školy z každého kraje

  Podzimní sběrová kampaň se soutěží byla zahájena. Až do 15. listopadu se mohou školy v programu Recyklohraní aneb Ukliďme si svět zapojit do soutěže ve sběru baterií a akumulátorů (vyhlašuje partner ECOBAT) a sběru drobných elektrospotřebičů (vyhlašují partneři ASEKOL a ELEKTROWIN).

 • 29
  08

  Co se nám společně povedlo a na co se s Recyklohraním můžete těšit v novém roce

  Školní vzdělávací program Recyklohraní aneb Ukliďme si svět, vstupuje spolu s vámi do 11. ročníku. Nyní, na začátku nového školního roku, bychom Vás rádi seznámili s našimi společnými výsledky a představili vám, co nového chystáme. 

 • 27
  06

  Krásné prázdninové dny!

  Milí přátelé Recyklohraní, děkujeme Vám za další školní rok, kdy jste se spolu s Vašimi žáky a studenty věnovali tématu třídění a recyklace a nově také předcházení vzniku odpadu. Společně jsme hledali odpovědi na důležité otázky, hráli si, tvořili, objevovali.

 • 26
  06

  Tvořit vlastní výstavu je poučné i zábavné

  Ve čtvrtém a posledním úkolu letošního školního roku s názvem „Objevte muzejní kousek, staňte se kurátorem sbírky“ žáci a studenti pátrali po vzniku, vývoji a podobě domácích elektrospotřebičů v minulosti.

 • 11
  06

  Známe EKOUČITELE ROKU 2017/2018

  Soutěž EKOUČITEL ROKU skončila a vyhlášení výsledků přineslo malé překvapení – vítězky jsou totiž rovnou dvě!   Staly se jimi paní Tamara Hubková, DiS, ze ZŠ a MŠ Lom v Ústeckém kraji a paní Mgr. Eva Veselá ze ZŠ a MČ Červená Voda z Pardubického kraje.  

 • 07
  06

  Vítězné školy jely do ZOO

  Tři ze čtyř vítězných škol 8. ročníku sběrové soutěže „Věnuj mobil a pojeď do ZOO“ si během května a června už vybraly své výhry.   

 • 04
  06

  Posledním dnem pro objednávky svozů a odměn z katalogu je 8. 6.

  S koncem školního roku se blíží také poslední možnost objednávky svozů elektrozařízení, tonerů a barerií tak, aby byly do prázdnin vyřízeny. Posledním možným termínem je 8. červen. Věnujte také pozornost bodovému kontu v profilu školy na www.recyklohrani.cz. Pokud jsou zde vyčísleny body k exspiraci (= blíží se konec jejich tříleté životnosti), je třeba je proměnit za odměny v katalogu do 30.6.2018. Budeme rádi, když tak získáte zaslouženou odměnu za svou aktivitu v projektu Recyklohraní, aneb Ukliďme si svět.       

COOKIES
Recyklohraní potřebuje Váš souhlas k využití jednotlivých dat, aby Vám mimojiné mohl ukazovat informace týkající se Vašich zájmů. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko Přijmout vše.
Přijmout vše
Souhlas můžete odmítnout zde.