Novinky a aktuality

 • 01
  12

  II. ročník projektu VĚNUJ MOBIL - ukončena možnost přihlášení

  30. listopadu 2011 byla ukončena možnost zasílání přihlášek do II. ročníku projektu Věnuj mobil. Děkujeme všem, kteří se přihlásili. 

 • 25
  11

  VĚNUJ MOBIL - možnost přihlášení prodloužena až do 30.11.2011

  Již jste přihlásili vaši školu do projektu Věnuj mobil a vyhraj výlet pro svou třídu? Možnost přihlášení je prodloužena až do 30.11. 2011, tak neváhejte a zúčastněte se II. ročníku tohoto jedinečného projektu!

 • 21
  11

  Končí Velká podzimní soutěž ve sběru elektrozařízení

  Ještě do 30. listopadu 2011 máte možnost získat dvojnásobný počet bodů za odvoz elektrozařízení a soutěžit o zajímavé ceny!

 • 18
  10

  Nový úkol - Sběrný dvůr

  Recyklohraní a společnost Eko-Kom vyhlašují detektivně-výtvarný úkol pro všechny typy škol s název "Sběrný dvůr".  Víte jak takový sběrný dvůr funguje, kde se nachází ten "váš" a jaký odpad tam můžete odvézt? Podrobné zadaní úkolu, za který může vaše škola získat až 300 bodů je ke stažení zde.

 • 10
  10

  Mistrovství České republiky v hodu mobilem již má své vítěze

  Skončila unikátní osvětová road –show  v rámci které, si téměř 7000 účastníků vyzkoušelo hod do dálky něčím, čím se běžně jen tak nehází – mobilním telefonem.  Mobilem se házelo na 13 lokalitách po celé České republice a akce se kromě široké veřejnosti zúčastnilo také 20 středních a 109 základních škol. Titul mistra České republiky v této disciplíně drží Lucián Berger s délkou hodu 92,3 m!

 • 01
  09

  Vítejte ve 4. ročníku Recyklohraní

  Milí účastníci Recyklohraní, začal nám nový školní rok a s ním také další ročník projektu Recyklohraní. Věříme, že se opět zapojíte do dalších zajímavých úkolů, soutěží i projektů a pomůžete nám se zpětným odběrem použitých baterií a vysloužilého elektrozařízení. Vždyť právě vaší zásluhou se dostalo k recyklaci více než 210 tun baterií a téměř 1000 tun elektrozařízení!

 • 01
  09

  Vyhodnocení netradičního úkolu VČELY

  Loňský školní rok 2010/11 byl zakončen poněkud netradičním úkolem, během kterého se žáci a studenti dozvěděli zajímavé věci o včelstvu v České republice. Úkolu se zúčastnilo těchto 349 škol, jež za své aktivity získaly od společnosti Ekolamp 208.700 bodů! Přečtěte si víc!

 • 27
  05

  Vyhodnocení úkolu RECYKLACE PAPÍRU

  Milí Recyklohráči, přinášíme vám vyhodnocení vašich pracovních listů, které jste nám zaslali v rámci plnění znalostního úkolu na téma "Recyklace papíru". Úkolu se zůčasnilo 626 škol, které za něj získaly celkem více než 130 000 bodů. Vaše znalosti z této oblasti jsou opravdu chvály hodné!

 • 23
  05

  Netradiční závěrečný úkol pro školní rok 2010/11

  Vžení recyklohráči, společnost Ekolamp, s.r.o. si pro vás připravila na závěr letošního školní roku poněkud netradiční úkol s velmi štědrým bodovým ohodnocením! Když budete při jeho plnění opatrní, věříme, že se dozvíte mnoho zajímavých věcí a užijete i trochu dobrodružství.

 • 20
  05

  Zahoď mobil aneb Mistrovství ČR v hodu mobilním telefonem

  To tu ještě nebylo! Společnost Asekol a Samsung vás zvou na netradiční sportovní klání - mistrovství ČR v hodu mobilním telefonem! Nebojte, vlastními telefony házet nemusíte a ještě si užijete spostu legrace. Tak neváhejte a přijděte se zúčastnit!