Novinky a aktuality

 • 20
  05

  Konec školního roku se blíží!

  Pomalu se blíží konec letošního školního roku a tak bychom vás rádi upozornili na praktické záležitosti spojené s objednávkami svozů, vybíráním odměn z katalogu, expirace bodů apod.

 • 18
  05

  Ratolest Fest 2016

  Recyklohraní se opět účastní Ratolest Festu, který se koná v sobotu 28. května od 9:00 do 19:00 v Praze na náplavce Rašínova a Hořejšího nábřeží. Čeká na vás více než 80 zážitků.

 • 13
  05

  Není vzduch jako vzduch-poslední úkol před prázdninami

  V letošním školním roce jsme pro vás připravili poslední úkol s názvem Není vzduch jako vzduch.  Úkoly vás opět provede Katka s Honzou, kteří se tentokrát zamýšlejí nad efektivností obalů a jejich následného využití.

 • 12
  02

  Nový úkol je tu: V rámci bádání zahájíme pátrání!

  Ve spolupráci se společností Elektrowin jsme pro vás připravili nový úkol. Jeho název zní: V rámci bádání zahájíme pátrání! Již z názvu je patrné, že cílem tohoto úkolu bude objevovat, zjišťovat, hledat...

 • 02
  02

  Plakát na podporu kampaně Věnuj mobil

  Pro podporu sběrové kampaně Věnuj mobil jsme pro vás připravili graficky povedený plakát. Budeme rádi, pokud jej vyvěsíte a podpoříte tak sběr vysloužilích mobilních telefonů. Plakát je ke stažení zde. Děkujeme

 • 15
  01

  Věnuj mobil a pojeď do Zoo

  Recyklohraní aneb Ukliďme si svět spolu se společností Asekol vyhlašuje nový, již 6. ročník tradiční kampaně Věnuj mobil. Stejně jako minulý rok, opět můžete získat za každý odevzdaný mobilní telefon 3 body na váš účet v programu Recyklohraní aneb Ukliďme si svět a dále navíc můžete vyhrát výlet pro jednu třídu s exkurzí na recyklační linku a návštěvu zoologické zahrady v Jihlavě.

 • 03
  09

  Úkol - Kam s ní? Kdo to vi?

  Tak už je zase po prázdninách a RECYKLOHRANÍ vás opět zve – hledat, pátrat, objevovat, zkoumat, zkoušet a bavit se!

 • 01
  09

  Podzimní sběrová kampaň se soutěží

  Rok 2015 je 10. jubilejní pro sběr a recyklaci starých elektrospotřebičů a 9. září slavíme 1. evropský den recyklace baterií. A jak jinak, než sběrem? Budeme rádi, když se připojíte!

 • 28
  08

  Recyklohraní ve školním roce 2015/2016

  Nový školní rok je tu a s ním začíná i 8. ročník programu RECYKLOHRANÍ aneb Ukliďme si svět. Opět bude naším cílem přinášet Vám náměty pro výuku EVVO zábavnou pro děti a efektivní pro Vás.

 • 19
  08

  Výsledky soutěže pro střední školy Recyklace v praxi

  S velkým zpožděním přinášíme výsledky soutěže pro střední školy, nazvanou Recyklace v praxi.