Výjezdní programy

Také pro školní rok 2020/2021 jsme pro vás připravili oblíbené výjezdní programy. Mysleli jsme na všechny věkové kategorie, takže si z nich vyberou mateřské, oba stupně základních škol i střední školy. Naši lektoři přijedou do vaší školy, zábavnou formou učí žáky a studenty základům správného třídění a recyklace odpadů. V nabídce je též seminář pro pedagogický sbor školy k problematice předcházení vzniku odpadu a jeho zařazení do výuky. Konkrétně vám nabízíme tyto programy:

Recyklace hrou - program je určený pro ZŠ a odpovídající ročníky víceletých SŠ.
Recyklace očima mladých vědců - program je určený pro II. stupeň ZŠ a I. ročníky víceletých SŠ.
Hrátky s Asíkem a Batem - program je určený MŠ.
EKOABECEDA – Umíme žít bez odpadů?odpolední workshop pro pedagogický sbor školy.

Bližší informace o termínech a místech konání programů najdete níže v aktualitě Výjezdní programy ve školním roce 2020/2021Vaše případné dotazy vám rádi zodpovíme na info@recyklohrani.cz nebo na tel. čísle 739 280 887 (Po-Pá 7.30-10.30 a 13.00-14.00).

 

 • 31
  08

  Recyklace očima mladých vědců

  Recyklohraní, o.p.s., nabízí interaktivní vzdělávací program pro ZŠ zaměřený na environmentální výchovu.

 • 01
  04

  Ekoučitel roku 2014/15 - projekt pro tento školní rok zrušen

  Velmi nás to mrzí, ale z důvodu malého zájmu ze strany učitelů, jsme nuceni projet pro tento školní rok zrušit. Doposud zaslané výstupy budou samozřejmě bodově ohodnoceny.

 • 28
  08

  Předběžný plán výjezdů Recyklace hrou ve školním roce 2014/15

  Stejně jako v loňském školním roce i letos bude pokračovat výjezdní program Recyklace hrou. V tabulce naleznete předběžný harmonogram výjezdů. Přesné termíny a více informací budeme postupně rozesílat mailem. Fotografie a ohlasy z loňského roku naleznete v záložce Výjezdní program.

 • 28
  08

  Výjezdní program v Praze

  V září 2014 lektoři s výjezdním programem Recyklace hrou zavítají do Prahy a Středočeského kraje. Zájemci mohou svou objednávku zasílat už nyní na info@recyklohrani.cz. Cena programu činí 750 bodů (či Kč).

 • 21
  08

  II. ročník soutěže Ekoučitel roku startuje

  Velice si vážíme Vaší celoroční práce pro environmentální vzdělávání na školách. Rádi bychom ji, stejně jako loni, ocenili. Bližší podmínky akce Ekoučitel roku získáte po rozkliknutí tohoto článku.

 • 12
  11

  Recyklace hrou v Zaječově

  Děkujeme paní ředitelce ZŠ a MŠ Zaječov za krásnou zpětnou vazbu. Její plné znění naleznete v tomto článku.