Celoroční hra

Celoroční cíl - upřesňující informace k odevzdání průběžné zprávy

V souvislosti s CELOROČNÍM CÍLEM a tím, jak postupně vkládáte PRŮBĚŽNÉ ZPRÁVY o jeho plnění do našeho informačního systému, vás upozorňujeme upřesňující informace ohledně bodování a zpětné vazby, kterou od nás následně obdržíte.

Tímto emailem chceme také reagovat na některé dotazy, které od vás dostáváme, kdy se nás ptáte, zda jsou vaše průběžné zprávy v pořádku, kdy vám připíšeme body na školní konta a tak podobně. Všem vám zpětnou vazbu poskytneme, očekávejte ji však, prosíme, až v první polovině února. Děkujeme za pochopení.

Pro přehlednost shrnujeme základní informace v bodech:

  1. Na vkládání průběžné zprávy máte čas do 31. ledna 2023.

  2. Následně 1. února formulář pro vkládání dokumentace na našem webu uzavřeme a znovu ho otevřeme až 15. února 2023.

    V době, kdy bude formulář uzavřen budeme vaši dokumentaci procházet – pokud budete mít vše v pořádku, přidělíme vám 600 bodů a budeme vás o tom informovat prostřednictvím emailu. Pokud bychom shledali, že je třeba, abyste do průběžné zprávy něco doplnili nebo upřesnili, vyzveme vás k tomu individuálně emailem.

  3. Od 15. února na webu opět formulář Celoročního cíle otevřeme. Ti z vás, kteří budete vyzváni k doplnění informací do průběžné zprávy, budete mít časový prostor na jejich doplnění do 28. února 2023. Za nevložené nebo za průběžné zprávy vložené po tomto termínu již body připisovat nebudeme.

Z průběžných zpráv, které už jsme si v našem informačním systému mohli prohlédnout máme velkou radost. Je vidět, že s žáky a studenty na plnění vašeho školního cíle průběžně pracujete a vymýšlíte opravdu zajímavé věci. Děkujeme za vaši aktivitu a jen tak dál!

Pro ty z vás, kteří jste se k plnění CELROČNÍHO CÍLE přihlásili a zatím jste nevyplňovali formulář PRŮBĚŽNÉ ZPRÁVY připomínáme, že je ke stažení na našem webu v sekci Úkoly a metodiky / Aktuální úkoly. Přímý link k zadání je zde. Průběžnou zprávu najdete na konci stránky v zadáních pro jednotlivé věkové kategorie. Poté, co průběžnou zprávu vyplníte, vložíte nám ji standardním způsobem, jako vkládáte dokumentaci k osvětovým úkolům „Odeslat řešení“. Vkládejte ji, prosíme, do části řešení, která je nazvaná „Vyplněná Průběžná zpráva o plnění celoročního cíle…“ a u které je uvedeno bodové ohodnocení 600 bodů.

Ještě upozorňujeme, že do 30. dubna 2023 ještě budeme potřebovat, abyste nám do systému vložili závěrečnou zprávu o plnění celoročního cíle (odměnou vám bude 800 bodů). Ale to je ještě daleko před námi. Včas se vám ozveme.

Kdyby něco bylo nejasné, rádi vám dotazy zodpovíme na našich kontaktech.

Přejeme vám hodně zdaru! Váš tým Recyklohraní

Zpět

Spoluorganizátoři

   Partneři programu

COOKIES
Recyklohraní potřebuje Váš souhlas k využití jednotlivých dat, aby Vám mimojiné mohl ukazovat informace týkající se Vašich zájmů. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko Přijmout vše.
Přijmout vše
Souhlas můžete odmítnout zde.