Novinky a aktuality

Pozvánka na výjezdní akci pro pedagogy. Ještě nám zbývají poslední volná místa

V termínu od čtvrtka 5. do pátku 6. října 2023 pořádá Recyklohraní v Pensionu u Svatého Jana u Hradce Králové dvoudenní výjezdní vzdělávací akci pro pedagogy EVVO. Ještě máme několik volných míst. Informace o přihlášení a programu najdete níže v této zprávě.

Tematicky se zaměřujeme na udržitelnou módu, neplýtvání, třídění a recyklaci textilu. Vedle toho bude prostor pro společné povídání, sdílení zkušeností i aktivní odpočinek. Program zahájíme ve čtvrtek v 10:00 hodin a v pátek bychom měli končit nejpozději ve 13:00 hodin. Veškerý program, ubytování a stravování je pro pedagogy ze škol registrovaných v programu Recyklohraní ZDARMA.

Přihlásit se můžete už nyní prostřednictvím tohoto odkazu. 

Důležité upozornění: Nejpozději 15. září 2023 nově přihlášeným přihlášku potvrdíme. Počet míst na této výjezdní akci je omezen a pokud by se přihlásilo více zájemců, bude o účasti rozhodovat pořadí školy v celoroční hře. S těmi, kteří už přihlášení jsou, počítáme. I jim se ozveme 15. září 2023 s bližšími informacemi.

A jaký bude program setkání?

Můžete se těšit na přednášky Stepana Vashkeviche (INCIEN) na téma výroba textilu – sociální, ekologické i ekonomické aspekty, Lucie Poubové a Kristýny Holubové (SWAP PRAGUE, z.s.) o udržitelné módě a Pavla Hendrichovského (Diakonie Broumov, sociální družstvo) na téma sběr a využití použitého textilu. Čeká nás také blok workshopů a večer biodanza s lektorkou Markétou Hrabalovou. V pátek setkání uzavřeme tematickými exkurzemi zaměřenými na zpracování textilního odpadu (UO TEX Ústí nad Orlicí) a do Re-use centra a sběrného dvora (Tepvos Ústí nad Orlicí).

Kompletní program je ke stažení zde.

Věříme, že výjezdní setkání díky zajímavým přednáškám, workshopům, lektorům a exkurzím obohatí účastníky o podnětné informace, a že si ty dva společné dny krásně užijeme.

Váš tým Recyklohraní

 

Konference je součástí projektu EKOUČITEL pro vzdělávání pedagogů spolufinancovaného SFŽP ČR – NPŽP – 1/2021_6.1.B projekt č. 1210100051.

Zpět

Spoluorganizátoři

   Partneři programu

COOKIES
Recyklohraní potřebuje Váš souhlas k využití jednotlivých dat, aby Vám mimojiné mohl ukazovat informace týkající se Vašich zájmů. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko Přijmout vše.
Přijmout vše
Souhlas můžete odmítnout zde.