Novinky a aktuality

Pozvánka na webinář - 13. 4. 2023 - Budování mokřadů – zkušenosti z praxe

Srdečně vás zveme na webinář s názvem Budování mokřadů – zkušenosti z praxe. Uskuteční se ve čtvrtek 13. dubna 2023 od 15:30 do 17:00 hodin. Přihlašovat se můžete už nyní.

Na online seminář se můžete registrovat zde. Akce bude probíhat prostřednictvím platformy MS Teams, link vám zašleme emailem spolu s potvrzením účasti.

Tento webinář se vám také může tematicky hodit k doplnění informací k zadání právě probíhajícího osvětového úkolu Mokřady a tajemství ztracené vody.

Přednášející: Martin Klaudys, ČSOP Vlašim

Obsahové zaměření webináře:

  • Český svaz ochránců přírody Vlašim je spolek, který v krajině vytvořil už řadu mokřadů. Podblanické ekocentrum ČSOP Vlašim je akreditovaným střediskem ekologické výchovy ve Středočeském kraji. Osvětě v oblasti mokřadů a vody se věnuje u všech věkových skupin.
  • V rámci webináře se budeme věnovat tomu, jak vybrat pro akci vhodné místo, jak vše připravit podle právních předpisů i s kým se poradit. Můžeme mokřad využít ve výuce? Dá se mokřad vytvořit i na školní zahradě? Je vůbec možné, aby děti bavilo hrabat se v bažině? I na tyto otázky budeme na webináři hledat odpověď.

V případě dotazů nás můžete také kontaktovat na tel. 739 280 887 nebo ninfo@recyklohrani.cz.

Jako vždy vám o účasti na webináři vystavíme osvědčení.

Webinář je součástí projektu EKOUČITEL pro vzdělávání pedagogů spolufinancovaného SFŽP ČR – NPŽP – 1/2021_6.1.A projekt č. 1210100048. Pro pedagogy ze škol zapojených do programu Recyklohraní je webinář ZDARMA.

Váš tým Recyklohraní

.............

Aktuálně v Recyklohraní:

→ Aktuální osvětový úkol má název Mokřady a tajemství ztracené vody. Zadání pro jednotlivé věkové kategorie najdete zde. Plnit ho můžete do konce dubna 2023.
 Celý březen je věnovaný jarní sběrové kampani zaměřené na vysloužilé elektro. Více informací najdete zde.
 Pokud se chystáte zapojit do projektu Ukliďme Česko, pak kliknětě sem - dozvíte se zde, jak za to získáte od Recklohraní body do celoroční hry.
→ Rámcový přehled plánovaných aktivit pro I. i II. pololetí je níže. V pdf souboru je k dispozici zde.

Zpět

Spoluorganizátoři

   Partneři programu

COOKIES
Recyklohraní potřebuje Váš souhlas k využití jednotlivých dat, aby Vám mimojiné mohl ukazovat informace týkající se Vašich zájmů. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko Přijmout vše.
Přijmout vše
Souhlas můžete odmítnout zde.