Novinky a aktuality

Pozvánka na webinář - Základní principy metody LCA a možnosti jejího využití

Srdečně vás zveme na webinář pro pedagogy s názvem "Základní principy metody LCA a možnosti jejího využití" pro snadnější zařazení tématu do výuky. Uskuteční se v pondělí 31. října 2022, od 15:30 do 17:00 hod. prostřednictvím platformy MS Teams. 

Na online seminář se můžete registrovat zde. Akce bude probíhat prostřednictvím platformy MS Teams, link vám zašleme emailem spolu s potvrzením účasti.

Přednášející: Ing. Marie Tichá patří k předních odborníkům v oblasti posuzováním životního cyklu LCA v ČR. K jejím odbornostem patří rovněž výpočet Carbon Footprint. Vyučuje také na Univerzitě J. E. Purkyně, fakultě pro životní prostředí v Ústi n. Labem.

Obsahové zamření webináře:

  • LCA je metoda, která umožňuje objektivně posoudit environmentální dopady v průběhu životního cyklu produktu - od získávání surovin přes výrobu, užití, úpravu po skončení životnosti, recyklaci a odstraňování, to znamená od vyzvednutí suroviny ze země, po uložení odpadu zpět do země.
  • V průběhu přednášky budete seznámeni se základními principy metody LCA. Prezentace rovněž poskytne stručný přehled možností využití metody LCA v praxi.

V případě dotazů nás můžete také kontaktovat na tel. 739 280 887 nebo na info@recyklohrani.cz.

Webinář je součástí projektu EKOUČITEL pro vzdělávání pedagogů spolufinancovaného SFŽP ČR – NPŽP – 1/2021_6.1.B projekt č. 1210100048.
Pro pedagogy ze škol zapojených do programu Recyklohraní je webinář ZDARMA.

Jako obvykle bude prostor pro Vaše dotazy. O účasti na webináři vám vystavíme osvědčení.

Zpět

Spoluorganizátoři

   Partneři programu

COOKIES
Recyklohraní potřebuje Váš souhlas k využití jednotlivých dat, aby Vám mimojiné mohl ukazovat informace týkající se Vašich zájmů. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko Přijmout vše.
Přijmout vše
Souhlas můžete odmítnout zde.