Novinky a aktuality

Krajské výsledky CELOROČNÍ HRY - Top 10 nejaktivnějších škol v každém kraji

Přinášíme výsledky CELOROČNÍ HRY s Recyklohraním v jednotlivých krajích. Prvních 10 nejaktivnějších škol v každém kraji od nás získá diplom v elektronické podobě. 

Děkujeme všem, kteří jste se zapojili. Oceněným gratulujeme! 

Aktualitu k výsledkům CELOROČNÍ HRY v rámci celé České republiky najdete zde. Kompetní pořadí je zde.

Výsledky v kraji - Hlavní město Praha

Pořadí

Název školy

Body

1

Základní škola a mateřská škola Barrandov, Praha 5 - Hlubočepy

2048

2

Gymnázium Opatov

1785

3

Malostranské gymnázium

1710

4

Mateřská škola Nad Parkem

1579

5

Střední škola a Mateřská škola Aloyse Klara

1515

6

Základní s rozšířenou výukou jazyků, Praha 13, Bronzová 2027

1492

7

1. Mateřská škola, Čentická 2222

1446

8

ZŠ Chmelnice

1386

9

Základní škola a mateřská škola Praha 5 - Radlice, Radlická 140/115

1374

10

Hotelová škola, Praha 10, Vršovická 43

1374

  Výsledky v Jihočeském kraji 

Pořadí

Název školy

Body

1

Střední odborná škola strojní a elektrotechnická, Velešín, U Hřiště 527

3720

2

Základní škola Tomáše Šobra a Mateřská škola Písek, Šobrova 2070

3201

3

Základní škola a Mateřská škola Opařany

3189

4

1. základní škola T. G. Masaryka Milevsko

3186

5

Základní škola, Dačice, Neulingerova 108

2781

6

Základní škola a Mateřská škola Tábor, Helsinská 2732

2377

7

Základní škola Chyšky

2145

8

Základní škola Prachatice, Vodňanská 287

1874

9

Základní škola T. G. Masaryka Suchdol nad Lužnicí

1830

10

Základní škola a Mateřská škola Ševětín

1750

 Výsledky v Jihomoravském kraji 

Pořadí

Název školy

Body

1

Střední průmyslová škola Brno, Purkyňova

4725

2

SŠ a ZŠ Tišnov

4636

3

Základní škola Sulíkov, příspěvková organizace

2583

4

Mateřská škola Lísteček Spešov, příspěvková organizace

2549

5

Základní škola Brno, Svážná 9

2214

6

Základní škola Tišnov, náměstí 28. října 1708

2190

7

Mateřská škola, Bezkov, okres Znojmo, Bezkov 58

2082

8

Základní škola Šebetov, okres Blansko

1973

9

Základní škola a Mateřská škola Břeclav, Kupkova 1

1830

10

ZŠ a MŠ Nedvědice

1527

  Výsledky v Karlovarském kraji 

Pořadí

Název školy

Body

1

Základní škola Královské Poříčí, okres Sokolov

3014

2

Základní škola a mateřská škola, Školní 152, Bečov nad Teplou

2842

3

Základní škola Merklín, okres Karlovy Vary

2787

4

Základní škola a Mateřská škola Drmoul, okres Cheb

2607

5

Základní škola Hroznětín, okres Karlovy Vary

1795

6

Základní škola Horní Slavkov, Školní 786, okres Sokolov

1763

7

Základní škola Karlovy Vary, Krušnohorská 11

1713

8

4.základní škola Cheb, Hradební 14

1344

9

Základní škola Karlovy Vary, Truhlářská 19

1266

10

Základní škola Hranice, okres Cheb

1110

 

 Výsledky v Královéhradeckém kraji 

Pořadí

Název školy

Body

1

Základní škola a mateřská škola Přepychy, okres Rychnov nad Kněžnou

4578

2

Základní škola a Mateřská škola Libáň, okres Jičín

4492

3

Základní škola, Hradec Králové, Habrmanova 130

3897

4

Základní škola, České Meziříčí, okr. Rychnov n. Kn.

3502

5

Základní škola, Trutnov, Komenského 399

3376

6

Biskupské gymnázium, Církevní základní škola, Mateřská škola, Základní umělecká škola Na Hradě 90, Hradec Králové

3319

7

Základní škola, Slatiny, okres Jičín

3317

8

Základní škola a mateřská škola Rybná nad Zdobnicí

2725

9

Základní škola a mateřská škola Albrechtice nad Orlicí

2475

10

Základní škola a Mateřská škola, Pecka, okres Jičín

2170

  Výsledky v Libereckém kraji 

Pořadí

Název školy

Body

1

Základní škola a Mateřská škola, Studenec, okres Semily

8769

2

Výtvarný kroužek Šikulové

4728

3

ZŠ a MŠ Tomáše Ježka Kuřivody

2685

4

ZŠ, Komenského, Jablonné v Podještědí, p.o.

2500

5

Základní škola T.G.Masaryka Lomnice nad Popelkou, okres Semily

2016

6

Základní škola, Základní umělecká škola a Mateřská škola, Frýdlant

1569

7

Základní škola a Mateřská škola Dlouhý Most, okres Libere

1490

8

Základní škola a Mateřská škola Bozkov, příspěvková organizace

1486

9

ZŠ a MŠ Žandov

1401

0

Mateřská škola Lomnice n. Pop. příspěvková organizace

1245

 Výsledky v Moravskoslezském kraji 

Pořadí

Název školy

Body

1

Základní škola a Mateřská škola Hlavnice, okres Opava

7239

2

Základní škola Břidličná, okres Bruntál

5224

3

Všeobecné a sportovní gymnázium, Bruntál, příspěvková organizace

4339

4

Základní škola a mateřská škola s polským jazykem vyučovacím, Třinec, Nádražní 10, příspěvková organizace

3050

5

Základní škola Bruntál, Školní 2

2991

6

Základní škola Dolní Benešov, příspěvková organizace

2694

7

Základní škola, Ostrava-Poruba, Komenského 668, příspěvková organizace

2252

8

ZŠ Ostrava,přísp.org., Gen. Píky 13A, Ostrava-Moravská a Přívoz

2185

9

ZŠ Klimkovice, příspěvková organizace

1830

10

Základní škola Rychvald, okres Karviná, příspěvková organizace

1762

  Výsledky v Olomouckém kraji 

Pořadí

Název školy

Body

1

Základní škola a Mateřská škola Určice

6056

2

ZŠ a MŠ Přemyslovice

5918

3

Základní škola Laškov a mateřská škola Laškov

5575

4

Základní škola a Mateřská škola Samotišky

3722

5

Základní škola Dr. Hrubého 2, Šternberk

3502

6

Základní škola Troubelice, okres Olomouc

3170

7

Základní škola Úsov, okres Šumperk

2941

8

Základní škola Olomouc, Stupkova 16

2549

9

MŠ Herrmannova Olomouc

2386

10

Základní škola a Mateřská škola Aloise Štěpánka, Dolany

2203

  Výsledky v Pardubickém kraji 

Pořadí

Název školy

Body

1

Základní škola Ronov nad Doubravou, okres Chrudim

8474

2

Základní škola Červená Voda 341, okres Ústí nad Orlicí

6650

3

Základní škola a mateřská škola Jaroměřice, okres Svitavy

4609

4

Základní škola Vápno, okres Pardubice

4261

5

Speciální základní škola Králíky

3894

6

Mateřská škola Běstvina, okres Chrudim

3861

7

Základní škola Pardubice - Polabiny, Družstevní 305

2750

8

Mateřská škola Pardubice - Dubina, Erno Košťála 991

2565

9

Základní škola Lubná - Sebranice a Mateřská škola Lubná

2270

10

Masarykova základní škola Klášterec nad Orlicí, okres Ústí nad Orlicí

2205

  Výsledky v Plzeňském kraji 

Pořadí

Název školy

Body

1

Základní škola Dobřív, okres Rokycany

2636

2

Základní škola a Mateřská škola Bezvěrov, okres Plzeň-sever

2496

3

10. základní škola Plzeň, nám. Míru 6

2240

4

17. základní škola a mateřská škola Plzeň, Malická 1

2033

5

Základní škola Kaznějov, okres Plzeň-sever

1785

6

Základní škola Kralovice, okres Plzeň - sever

1542

7

Základní škola a mateřská škola Spálené Poříčí, okres Plzeň - jih

1500

8

Základní škola a Mateřská škola Chotíkov, příspěvková organizace

1416

9

Základní škola Dr. ing. Františka Křižíka a mateřská škola Plánice

1182

10

Základní škola Chlumčany, okres Plzeň-jih

1131

 Výsledky ve Středočeském kraji 

Pořadí

Název školy

Body

1

Základní škola Týnec nad Labem, okres Kolín

8003

2

ZŠ J.J. Ryby Rožmitál pod Třemšínem

4761

3

Základní škola, Na městečku 69, Stříbrná Skalice

3154

4

Základní škola Kounice

2943

5

Základní škola Pavlíkov , okres Rakovník

2810

6

Základní škola a Mateřská škola Lužná, okres Rakovník

2761

7

SOŠ a SOU Horky nad Jizerou

2631

8

Speciální základní škola a Mateřská škola Kladno, Pařížská 2199

2600

9

Základní škola T. G. Masaryka Poděbrady

2481

10

Základní škola a Mateřská škola Březno

2445

  Výsledky v Ústeckém kraji 

Pořadí

Název školy

Body

1

Základní škola Velké Březno, okres Ústí nad Labem

12219

2

Základní škola a mateřská škola Třebenice, okres Litoměřice

6239

3

Základní škola Ústí nad Labem, Anežky České 702/17

5291

4

Základní škola J. E. Purkyně a ZUŠ, Libochovice

4962

5

Základní škola Kryry, okres Louny

3012

6

Základní škola Žatec, nám. 28. října 1019, okres Louny

2968

7

Základní škola Proboštov, okres Teplice

2500

8

Základní škola Zeměchy, okres Louny

2478

9

Základní škola Hrob, okres Teplice příspěvková organizace

1995

10

Střední odborná škola energetická a stavební, Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola, Chomutov

1980

  Výsledky v Kraji Vysočina

Pořadí

Název školy

Body

1

Základní škola a Praktická škola Velké Meziříčí

4595

2

Základní škola a mateřská škola Puklice, příspěvková organizace Puklice 167

2650

3

Základní škola a Mateřská škola Kostelec

2624

4

Základní škola Pelhřimov, Na Pražské 1543

2353

5

Základní škola T. G. Masaryka Moravské Budějovice, náměstí Svobody 903

2272

6

Základní škola Okříšky

2104

7

Základní škola a Mateřská škola Hodice

2035

8

Základní škola a mateřská škola Vyskytná nad Jihlavou

2025

9

Základní škola a mateřská škola Bohdalov

2020

10

ZŠ a MŠ Šebkovice

1950

  Výsledky ve Zlínském kraji 

Pořadí

Název školy

Body

1

Základní škola a Mateřská škola Roštín

2774

2

Základní škola a Mateřská škola Bezměrov, okres Kroměříž

2698

3

Základní škola Pitín, okres Uherské Hradiště

2343

4

Základní škola T.G.Masaryka Otrokovice

2277

5

Základní škola a Mateřská škola Buchlovice

2234

6

Základní škola a Mateřská škola Choryně, okres Vsetín

2039

7

Základní škola, Štefánikova 2514, Zlín

1927

8

Základní škola Záhorovice, okres Uherské Hradiště

1756

9

Základní škola Velký Ořechov, okres Zlín

1716

10

Základní škola Trávníky Otrokovice

1398

 

Zpět
COOKIES
Recyklohraní potřebuje Váš souhlas k využití jednotlivých dat, aby Vám mimojiné mohl ukazovat informace týkající se Vašich zájmů. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko Přijmout vše.
Přijmout vše
Souhlas můžete odmítnout zde.