Novinky a aktuality

Zábavný program v duchu sloganu „Třiďte také elektro!“

 

Zábavný program v duchu sloganu „Třiďte také elektro!“ se od května do září stane součástí různých krajských, městských a podobných slavností na řadě míst České republiky.


Speciálně pro tento účel nechal ELEKTROWIN a ECOBAT vyrobit jedinečnou atrakci – unikátní překážkovou nafukovací závodní dráhu o rozměrech téměř 12x3 metry.

​Děti i dospělí závodníci ji  budou zdolávat na čas a nejlepší výsledky dosažené během jednotlivých akcí budou v půlce září porovnány. Vítězové tří kategorií si ze závěrečné akce odnesou ceny v hodnotě 20 000 Kč. 

Program doplňují hry a kvízy i názorné panely popisující recyklační koloběh a proces zpracování přístrojů.

Za vysloužilý spotřebič přinesený a odevzdaný přímo na akci obdrží návštěvníci drobný dárek, za 5 odevzdaných baterií získají ihned zdarma krabičku ECOCHEESE pro sběr použitých baterií v domácnosti.

Další ze série akcí se koná v rámci akce Chmelfest v sobotu 6. května od 11 do 18 hodin, na Hoštálkově náměstí v Žatci. 

Budeme rádi, když tuto pozvánku budete sdílet s rodiči svých žáků a studentů ať už ústně, e-mailem či pomocí informačního systému školy. Děkujeme.
 
Podrobnosti a pravidla pro soutěžící jsou k dispozici na www.recyklacejelegrace.cz a na Facebooku https://www.facebook.com/RecyklaceJeLegrace/

 
Na vaši účast se těší 

​ELEKTROWIN a Ecobat

Zpět

Spoluorganizátoři

   Partneři programu

COOKIES
Recyklohraní potřebuje Váš souhlas k využití jednotlivých dat, aby Vám mimojiné mohl ukazovat informace týkající se Vašich zájmů. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko Přijmout vše.
Přijmout vše
Souhlas můžete odmítnout zde.