Znění úkolu

Vytvořte BATERKOŽROUTA

Recyklohraní aneb Ukliďme si svět vyhlašuje ve spolupráci se společností ECOBAT druhý úkol školního roku 2018/2019.

Vážení přátelé,

na přelom kalendářního roku jsme ve spolupráci se společností ECOBAT připravili kreativní úkol s názvem „Vytvořte BATERKOŽROUTA“. Spolu s vámi pedagogy bychom rádi rozvinuli dětskou fantazii a představivost a vaše žáky a studenty nechali vytvořit sběrnou nádobu na použité baterie. A ne jen tak ledajakou! Věříme, že vytváření BATERKOŽROUTA nebo jeho menších bratříčků BATERKOŽROUTKŮ nebo sestřiček BATERKOŽROUTEK bude děti bavit a vymyslí pro ně nejrůznější tvary, výrazy i neotřelou vizáž. Je jen na nich, jaké využijí materiály a způsob zpracování.

Výsledný výrobek nebo výrobky pak můžete využívat na sběr baterií ve škole i v jednotlivých třídách. Děti si třeba rády svého BATERKOŽROUTA odnesou domů a budou do něj třídit baterie spolu s rodiči.

Jako vždy zohledňujeme věk dětí. Úkoly jsou proto uzpůsobeny dle věkových kategorií. U vyšších ročníků základních škol a středoškoláků zapojujeme i matematiku a marketing. Více informací najdete v detailech zadání. 


Věříme, že se vám tento úkol bude líbit a při jeho plnění si užijete spoustu legrace.

Už se nemůžeme dočkat, až se s námi podělíte o fotografie BATERKOŽROUTŮ, ale třeba i o videa z jejich tvorby a další dokumentaci z plnění tohoto úkolu.

 

Váš tým Recyklohraní

 

Zadání pro jednotlivé stupně

Pomůcky

Potřebné pomůcky jsou vždy uvedeny u jednotlivých úkolů.

Postup

Po vypracování úkolů nám do Recyklohraní zašlete soubory uvedené v zadání pro daný stupeň.

V případě dotazů nás prosím neváhejte kontaktovat na e-mailové adrese info@recyklohrani.cz nebo na telefonní lince Recyklohraní 739 280 887.

Termíny

Termín pro vypracování úkolu a zaslání výstupů dle zadání je v rozmezí od 1. 11. 2018 – 31. 1. 2019.

Zpět do seznamu úkolů