Co je Recyklohraní?

Recyklohraní je školní recyklační program pod záštitou MŠMT České republiky, jehož cílem je prohloubit znalosti žáků v oblasti třídění a recyklace odpadů a umožnit jim osobní zkušenost se zpětným odběrem baterií a použitých drobných elektrozařízení.

Jak se přihlásit?

Přihlášení je snadné a zabere pouhé 2 minuty vašeho času! Stačí zadat IČO vaší školy a pak už jen vyplnit registrační údaje! Účast v projektu je zcela zdarma a přihlásit se může každá MŠ, ZŠ i SŠ v České republice.

více informací

Novinky a aktuality

18 05

Ratolest Fest 2016

Recyklohraní se opět účastní Ratolest Festu, který se koná v sobotu 28. května od 9:00 do 19:00 v Praze na náplavce Rašínova a Hořejšího nábřeží. Čeká na vás více než 80 zážitků.

13 05

Není vzduch jako vzduch-poslední úkol před prázdninami

V letošním školním roce jsme pro vás připravili poslední úkol s názvem Není vzduch jako vzduch.  Úkoly vás opět provede Katka s Honzou, kteří se tentokrát zamýšlejí nad efektivností obalů a jejich následného využití.

03 05

Výsledky sběrové akce Věnuj mobil a pojeď do ZOO

Letos bylo ze 147 škol celkem svezeno 10 329 mobilních telefonů. Nejvíce mobilních telefonů sesbírali děti ze ZŠ a MŠ Domamil, konkrétně odevzdaly k recyklaci a dalšímu využití 379 kusů.

18 04

Proběhl hlavní úklidový víkend akce Ukliďme svět, ukliďme Česko

Také jste se zapojili do velkého jarního úklidu? Proběhl hlavní úklidový víkend v projektu Ukliďme svět, ukliďme Česko 2016. Děkujeme Vám!

všechny novinky a aktuality

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

3397 registrovaných škol

Není nainstalován flash plugin.