Co je Recyklohraní?

Recyklohraní je školní recyklační program pod záštitou MŠMT České republiky, jehož cílem je prohloubit znalosti žáků v oblasti třídění a recyklace odpadů a umožnit jim osobní zkušenost se zpětným odběrem baterií a použitých drobných elektrozařízení.

Jak se přihlásit?

Přihlášení je snadné a zabere pouhé 2 minuty vašeho času! Stačí zadat IČO vaší školy a pak už jen vyplnit registrační údaje! Účast v projektu je zcela zdarma a přihlásit se může každá MŠ, ZŠ i SŠ v České republice.

více informací

Novinky a aktuality

30 06

Poslední školní den

V poslední školní den se i my za Recyklohraní s Vámi loučíme a děkujeme Vám za celý školní rok. A jaké by bylo vysvědčení pro Recyklohraní? V číslech je to: 233 654 kg nasbíraných elektrozařízeních 152 875 kg nasbíraných baterií 484 300 bodů za úkoly 121 nových škol... Pokračovat bychom mohli, ale komu by se o prázdninách chtělo sčítat :-) Těšíme se na Vás zase v dalším školním roce!

27 06

Věnuj mobil - návštěva Recyklační linky a ZOO

V červnu vítězové Sběrové soutěže Věnuj mobil si vybrali své výhry a to návštěvu Recyklační linky Enviropol v Jihlavě, třídičky ASMJ v Jihlavě a také Zoologické zahrady. 

26 06

Poslední úkol v tomto školním roce

Poslední úkol ve školním roce 2016/2017 se zaměřil na červené popelnice společnosti ASEKOL. Víte, co se děje s vysloužilými elektrickými spotřebiči? Kam s nimi? Proč? A co se s nimi stane pak? Tak s těmito otázkami si již žáci, kteří se zapojili do dalšího úkolu v Recyklohraní, umí poradit. 

20 06

Výjezdní program Recyklace hrou v Jihočeském a Zlínském kraji

  Díky dotaci Státního fondu životního prostřední České republiky mohli naši lektoři navšítit 25 škol v Jihočeském a Zlínském kraji. 

všechny novinky a aktuality

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

3514 registrovaných škol

Není nainstalován flash plugin.