Co je Recyklohraní?

Recyklohraní je školní recyklační program pod záštitou MŠMT České republiky, jehož cílem je prohloubit znalosti žáků v oblasti třídění a recyklace odpadů a umožnit jim osobní zkušenost se zpětným odběrem baterií a použitých drobných elektrozařízení.

Jak se přihlásit?

Přihlášení je snadné a zabere pouhé 2 minuty vašeho času! Stačí zadat IČO vaší školy a pak už jen vyplnit registrační údaje! Účast v projektu je zcela zdarma a přihlásit se může každá MŠ, ZŠ i SŠ v České republice.

více informací

Novinky a aktuality

05 09

Recyklace hrou - kapacita v roce 2016 je již plně obsazena!

Děkujeme vám za váš zájem o výjezdní program Recyklace hrou v Jihomoravském, Pardubickém i Královéhradeckém kraji. Zájem škol je velký a bohužel kapacita pro letošní rok je v těchto krají již vyčerpána. 

22 08

Startuje Podzimní sběrová kampaň se soutěží

Se začátkem školního roku opět startujeme Podzimní sběrovou kampaň spojenou se soutěží. Nezapomeňte, že 9. září slavíme Evropský den recyklace baterií. Oslavte jej sběrem, zapojte se do soutěže a získejte mimo jiné bonusové body na váš účet.

22 08

Upozornění: Omezení svozů velkých elektrospotřebičů

POZOR – dochází ke změně ve sběru velkých elektrospotřebičů a k posílení role sběrných dvorů. 

22 08

Startujeme do 9. ročníku

Školní vzdělávací program Recyklohraní aneb Ukliďme si svět vstupuje spolu s vámi již do 9. ročníku. A především díky vám, se nám daří aktivně šířit osvětu v oblasti recyklace.   

všechny novinky a aktuality

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

3451 registrovaných škol

Není nainstalován flash plugin.