Co je Recyklohraní?

Recyklohraní je školní recyklační program pod záštitou MŠMT České republiky, jehož cílem je prohloubit znalosti žáků v oblasti třídění a recyklace odpadů a umožnit jim osobní zkušenost se zpětným odběrem baterií a použitých drobných elektrozařízení.

Jak se přihlásit?

Přihlášení je snadné a zabere pouhé 2 minuty vašeho času! Stačí zadat IČO vaší školy a pak už jen vyplnit registrační údaje! Účast v projektu je zcela zdarma a přihlásit se může každá MŠ, ZŠ i SŠ v České republice.

více informací

Novinky a aktuality

23 05

Recyklohraní na Ratolest Festu

Ještě nevíte, co budete dělat v sobotu 27. května? Co takhle nás vidět konečně na živo? Přijeďte do Prahy na Ratolest Fest, kde budeme mít stánek i my z Recyklohraní.

22 05

Třebíč, Varnsdorf, Nový Jíčín i zde: "Přelez, přeskoč, recykluj"

Přelez, přeskoč, recykluj Tato parafráze slavného citátu zakladatele tělovýchovné jednoty Sokol „Přelez, přeskoč, ale nepodlez“  uvádí seriál zábavně naučných akcí, které ve spolupráci s jednotlivými kraji České republiky připravily společnosti ELEKTROWIN a Ecobat zabývající se zpětným odběrem a recyklací elektropřístrojů a použitých baterií. 

10 05

Poslední úkol v letošním školním roce má název: Tajemství červeného kontejneru

Před odchodem na prázdniny pro vás máme ještě poslední tematické zadání. Úkolem vás opět provede Katka s Honzou, kteří se tentokrát zamýšlejí nad červenými kontejnery. 

04 05

Zábavný program v duchu sloganu „Třiďte také elektro!“

  ​ Zábavný program v duchu sloganu „Třiďte také elektro!“ se od května do září stane součástí různých krajských, městských a podobných slavností na řadě míst České republiky. Speciálně pro tento účel nechal ELEKTROWIN a ECOBAT vyrobit jedinečnou atrakci – unikátní překážkovou nafukovací závodní dráhu o rozměrech téměř 12x3 metry.

všechny novinky a aktuality

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

3511 registrovaných škol

Není nainstalován flash plugin.