Co je Recyklohraní?

Recyklohraní je školní recyklační program pod záštitou MŠMT České republiky, jehož cílem je prohloubit znalosti žáků v oblasti třídění a recyklace odpadů a umožnit jim osobní zkušenost se zpětným odběrem baterií a použitých drobných elektrozařízení.

Jak se přihlásit?

Přihlášení je snadné a zabere pouhé 2 minuty vašeho času! Stačí zadat IČO vaší školy a pak už jen vyplnit registrační údaje! Účast v projektu je zcela zdarma a přihlásit se může každá MŠ, ZŠ i SŠ v České republice.

Více informací

Novinky a aktuality

 • 17
  01

  Soutěž o certifikát Ekoučitele roku 2017/18 pokračuje

  Do soutěže Ekoučitel roku 2017/18 se přihlásilo již 40 pedagogů z celé republiky. Stále ještě máte možnost připojit se k nim a získat tak tento certifikát za ekologické aktivity, které se svými žáky a studenty děláte.  

 • 08
  01

  Pokračujeme tam, kde jsme v prosinci skončili

  Lednové dny ubíhají – a v běhu je "Krok za krokem" Touto malou slovní hříčkou chceme připomenout, že máte možnost zapojit se do stejnojmenného úkolu, jehož tématem je sběr a recyklace drobného elektra prostřednictvím stacionárních červených kontejnerů. Žáci a studenti budou hledat červený kontejner ve svém okolí, čeká je kreativní práce při tvorbě mapy a také bonusová SOUTĚŽ, v níž může vítězná škola v každém kraji získat navíc 500 bodů do programu Recyklohraní. A kromě toho pokračují i další aktivity našeho Recykohraní.

 • 22
  12
 • 21
  12

  Malé ohlédnutí za společnou letošní cestou!

  Vánoce a konec roku jsou obvykle příležitostí ohlédnout se zpátky a podívat se na uplynulý rok...Je toho opravdu hodně, čím naše RECYKLOHRANÍ žije a co pro vás připravuje v roce 2018!  

Všechny novinky a aktuality