Výjezdní programy

 • 30
  09

  Severní Morava

  V květnu a v červnu zažili Recyklaci hrou žáci na 15 školách v Moravskoslezském a v 10 školách v Olomouckém kraji. V září jsme přidali ještě dalších 5 škol v Olomouckém kraji.

 • 05
  09

  Recyklace hrou - kapacita v roce 2016 je již plně obsazena!

  Děkujeme vám za váš zájem o výjezdní program Recyklace hrou v Jihomoravském, Pardubickém i Královéhradeckém kraji. Zájem škol je velký a bohužel kapacita pro letošní rok je v těchto krají již vyčerpána. 

 • 30
  06

  Orientační plán výjezdů na 1. pololetí školního roku 2016/2017

  Výjezdy Recyklace hrou se na počátku nového školního roku uskuteční díky finanční podpoře, kterou jsme získali v dotačních řízeních v jednotlivých krajích. Velice si toho vážíme a těšíme se na žáky základních škol v těchto krajích: ...

 • 30
  04

  Ústecký kraj

  Lektoři Recyklace hrou navštívili v průběhu dubna 20 základních škol Ústeckého kraje, kde proškolili průměrně za jeden den více než 10 tříd, celkem se jednalo o 4 145 žáků. ...

 • 13
  04

  Navštívili jsme Liberecký kraj

  V březnu zavítal program Recyklace hrou do Libereckého kraje. Lektoři navštívili celkem 20 základních škol. Své vědomosti o recyklaci předali více než 2 000 žákům ve 113 třídách. Program měl také ohlas v tisku a na zpravodajském serveru novinky.cz.

 • 15
  01

  Předběžný plán výjezdů Recyklace hrou v roce 2016

  Výjezdní program Recyklace hrou pokračuje i v roce 2016. Jsme rádi za Váš zájem a i naši lektoři se již na děti ve školách těší! V tabulce naleznete předběžný harmonogram výjezdů. Přesné termíny a více informací budeme postupně rozesílat mailem. Fotografie z loňského roku naleznete níže.

 • 01
  12

  Výjezdní program navštívil město Liberec

  Program Recyklace hrou zavítal do města Liberec. Lektorský tým navštívil 10 základních škol a v nich 56 tříd s celkem 1 195 žáky. Výjezdy programu Recyklace hrou se uskutečnily za finanční podpory EKOFONDU Statutárního města Liberec. 

 • 23
  09

  Recyklace hrou v Kraji Vysočina

  V průběhu října 2015 zavítá program Recyklace hrou a jeho lektorský tým do 20 základních škol v Kraji Vysočina. Výjezdy se uskuteční díky finanční podpoře z Fondu Vysočiny.  

 • 31
  08

  Recyklace očima mladých vědců

  Recyklohraní, o.p.s., nabízí interaktivní vzdělávací program pro ZŠ zaměřený na environmentální výchovu.

 • 01
  04

  Ekoučitel roku 2014/15 - projekt pro tento školní rok zrušen

  Velmi nás to mrzí, ale z důvodu malého zájmu ze strany učitelů, jsme nuceni projet pro tento školní rok zrušit. Doposud zaslané výstupy budou samozřejmě bodově ohodnoceny.