Novinky a aktuality

 • 11
  08

  Elektrowin zve na Ice Tour aneb Recyklujte po tučňákovsku

  Ve spolupráci se Zlínským krajem připravila společnost Elektrowin roadshow po koupalištích. Doneste vysloužilý elektrospotřebič a dostanete zmrzlinu a vstup ZDARMA.

 • 11
  08

  Plakáty ke stažení

  Blíží se nový školní rok a proto jsme připravili nové plakáty, které můžete využívat při svých aktivitách. Nové plakáty si můžete stáhnout v sekci Ke stažení případně kliknutím na miniatury.  

 • 01
  07

  Elektrolhota s Elektrowinem

  Přijměte pozvání společnosti Elektrowin na večerní prohlídky jihočeských historických památek. Jsou pro vás připravené kostýmované představení pro celou rodinu. Můžete si zahrát hry a soutěžit a vyhrát dárečky. Program začíná vždy v 18:00 hodin a trvá do 22:00 hodin.

 • 30
  06

  Prázdniny!

  Milí přátelé Recyklohraní, děkujeme vám za další školní rok, kdy jste se spolu s žáky a studenty věnovali tématu třídění a recyklace. Společně jsme hledali odpovědi na důležité otázky, hráli si, tvořili, objevovali. Za osvětové i sběrové aktivity jste získali na své účty přibližně 2,5 milionu bodů a více než dva miliony jste proměnili na odměny pro nejaktivnější studenty, sportovní či výtvarné pomůcky z našeho katalogu. ....

 • 08
  06

  Byli jsme na Ratolest Festu 2016

  28. května proběhl v Praze na náplavce Ratolest Fest, kde již tradičně mělo Recyklohraní svůj stánek. Jsme rádi, že jste nás navštívili v hojném počtu. Již nyní se těšíme na následující ročník.  

 • 20
  05

  Konec školního roku se blíží!

  Pomalu se blíží konec letošního školního roku a tak bychom vás rádi upozornili na praktické záležitosti spojené s objednávkami svozů, vybíráním odměn z katalogu, expirace bodů apod.

 • 18
  05

  Ratolest Fest 2016

  Recyklohraní se opět účastní Ratolest Festu, který se koná v sobotu 28. května od 9:00 do 19:00 v Praze na náplavce Rašínova a Hořejšího nábřeží. Čeká na vás více než 80 zážitků.

 • 13
  05

  Není vzduch jako vzduch-poslední úkol před prázdninami

  V letošním školním roce jsme pro vás připravili poslední úkol s názvem Není vzduch jako vzduch.  Úkoly vás opět provede Katka s Honzou, kteří se tentokrát zamýšlejí nad efektivností obalů a jejich následného využití.

 • 03
  05

  Výsledky sběrové akce Věnuj mobil a pojeď do ZOO

  Letos bylo ze 147 škol celkem svezeno 10 329 mobilních telefonů. Nejvíce mobilních telefonů sesbírali děti ze ZŠ a MŠ Domamil, konkrétně odevzdaly k recyklaci a dalšímu využití 379 kusů.

 • 12
  02

  Nový úkol je tu: V rámci bádání zahájíme pátrání!

  Ve spolupráci se společností Elektrowin jsme pro vás připravili nový úkol. Jeho název zní: V rámci bádání zahájíme pátrání! Již z názvu je patrné, že cílem tohoto úkolu bude objevovat, zjišťovat, hledat...